Hakkımızda

CruiseRep, 2004 yılından bu yana AiRep’in bir markası olarak faaliyetini sürdürmektedir. CruiseRep ağırlıklı olarak 6 yıldızlı gemilerin temsilciliğini yapmaktadır. Bunlar sırasıyla Amadeus Waterways, Compagnie du Ponant, Crystal Cruises, Oceania Cruises, Regent Seven Seas Cruises, SeaDream Yacht Club, Silversea, Star Clippers ve The Yachts of Seabourn’dur.

Seyahat edecek kişilerin talepleri doğrultusunda kişiye özel programlar hazırlanmaktadır. Viking Line hem yolcu hem araç taşıyan bir gemi firmasıdır. DFDS ise Kuzey Denizinde operasyonlarını gerçekleştirir. En popular programı Cophenhag Oslo arasındaki seferleridir. Ayrıca da Celebrity Cruises, Costa Cruises, Cunard, Disney Cruises, MSC, NCL,Princess Cruises ve Royal Carabiean Cruises firmalarının da paketlerini satmaktadır.

Konusunda uzman ekibimiz, dürüst ve titiz çalışma anlayışımız ve hizmet kalitemiz ile her geçen gün daha da büyüyen şirketimiz, Türkiye'nin en büyük ve en tercih edilen temsilcilik firması olmanın gururunu yaşamaktadır.