Seabourn

"İyinin en iyisini" sunarak, dünya otoriteleri tarafından defalarca “En İyi” ödülünü kazanmış olan Seabourn Line, 1987 yılında , “Zerafet ve Ferahlık” düsturu ile kuruldu. Filosunda bulunan üç ‘kardeş’ gemisinde de, misafirlerinin konforu düşünülerek tüm mekanlar ferah ve geniş tasarlanmıştır. Gemilerinin tümünde, en yüksek kalitedeki otel ve restoranların hizmet anlayışı sergilenmektedir. Akdeniz, Kuzey Avrupa, Asya, Hint Okyanusu, Costa Rica, Belize, Panama, Karayipler, Doğu Kıyıları, Güney Pasifik ve Okyanus aşırı yaptığı gezilerinde, seyahat süreleri 4 gün ile 72 gün arasında değişebilmektedir..

"Worlds Leading Cruise Lines" üyesi olan Seabourn, Kış Sezonunda; Thailand & Vietnam, Güney Amerika, Karayipler, Panama Kanalı, Güney Pacific, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya, İlk Bahar Sezonunda; Avrupa Nehirleri, Akdeniz, Karayibler, Rivyeralar, Yunan Adaları, İtalya, Fransa, İspanya ve Fas’a, Yaz Sezonunda ; İskandinavya, Rusya, İngiliz adaları, Norveç Fyordları, Kanada, Italya, Fransa ve İspanya’ya, Son Bahar Sezonunda; Kanada, New England, Amerika, Akdeniz, İspanya, Fas, Afrika ve Asya’ya geziler düzenlemektedir. Christmas ve Yeni Yıl tatilleri için Seabourn ile seyahat edilebilecek destinasyonlar, Karayipler, Tayland ve Vietnamdır.

Seabourn’un filosunda Odyssey Sojourn Quest ve 2016 yılında suya indirilecek olan ENCORE bulunmaktadır.

Lüksün zirvesini yaşayacağınız SEABOURN gemilerinde fiyatlara tam pansiyon konaklama alkollü /alkolsüz tüm içecekler personel bahşişleri ve liman vergileri dahildir.

SEABOURN VENTURE: 268 yolcu kapasitesi 134 suit 2021 yılında suya indirilecektir.

SEABOURN ODYSSEY 2009 yılında suya indirildi. 450 yolcu kapasiteli 330 mürettebatı ve 220 lüks kabinleri mevcut.

SEABOURN SOJOURN 2010 yılında suya indirildi 450 yolcu kapsiteli ve 330 murettebatı ve 220 lüks kabinleri mevcut.

SEABOURN QUEST 2011 yılında suya indirildi 450 yolcu kapsiteli ve 330 murettebatı ve 220 lüks kabinleri mevcut.

SEABOURN ENCORE 2016 yılında suya indirildi. 10 katlı gemi 604 yolcu kapasitelidir.

SEABOURN OVATION Yapım yılı 2018 608 yolcu kapasitesi 266 kabin ve 330 mürettebatı var.

BROŞÜRLER