Star Clippers

Mikael Krafft tarafından 30 yıl önce kurulan Star Clippers yelkenli yolculuklar konusunda uzman bir gemi şirketidir. Filosunda 2 tanesi kardes olan toplam 3 tane yelkenlisi ile Akdenizden egzotik Uzak Dogu ve Karayiplere kadar yolculuk yapabilirsiniz. Denizle temasınızın hiç kesilmediği ve hiçbir şekilde katı programların olmadığı Star Clippers’ta gecelerinizi ve günlerinizi dilediğiniz gibi geçirmekte özgürsünüz.

Arkadaşlarınız ve siz piyano barın çevresinde şarkılara eşlik ederken, Tropical Bar’da barmeniniz size özel içeceklerinizi servis yapmaya hazırlanıyor. Deniz üzerinde seyrederken daha keyifli ne olabilir ?

Ücretsiz aktiviteler

Güvertede bir çok aktivitenin, ücretsiz su sporlarının, yoga ve meditasyon derslerinin, çeşitli eğlence faaliyetlerinin tadını çıkartacaksınız.

Spor ekibinin size sunacağı denize girme noktalarında kano, bot, sukayağı veya rüzgar sörfü ile seyir sırasında her zevke uygun su sporunu yapabilirsiniz.

Gözlerinizi kapatıp Karayipler’de bembeyaz kumlu bir plajda güneşlendiğinizi hayal edin. Berrak sular sizi mercan resiflerinive renkli tropikal balıkların cıvıl cıvıl sualtı dünyasını keşfetmeye davet ediyor. Star Clippers gemideki tüm yolculara şnorkel temin eder. Yapmanız gereken tek şey dalış yapıp keşfetmektir.

Restoran

Güne dilerseniz Fransız usulü sıcacık kruasanlar ve kahve ile veya kıtır kıtır gevrek pişmiş bir bacon ,ızgara sosis ve omlet ile başlayıp ; öğlende gemideyseniz deniz ürünleri salataları ve ızgaralarla devam edebilirsiniz. Programınız adalardan birinde mola vermeyi içeriyor ise kıyıda leziz bir barbekü keyfi de yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise zarif dekorasyonu ile ana restoranımız şefin göze ve damağa hitap eden lezzetli yemeklerine eşlik eden kaliteli şaraplar ile sizleri bekliyor olacak.

BROŞÜRLER