MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

MSC

Akdeniz, Kuzey Avrupa, Transatlantik, Karayipler,Güney Amerika ve Güney Afrika hatları üzerinde cruise yapan italyan gemi seyahat şirketidir. Denizcilikte uzun bir geçmişe sahip Mediterranean Shipping Company (MSC), kruvaziyer turizminde 1988 yılından beri faaliyet gösteriyor.

MSC Cruises, Akdeniz, Karayipler, Güney Afrika, Güney Amerika ve Transatlantik'e seferler ve yaz boyunca İstanbul hareketli Ege ve Adriyatik seferleri düzenliyor.

MSC Cruises, "Yenilik eşittir Gelenek" felsefesini müşterilerine sunmak üzere denizlerdeki köklü mirasını genç ve istekli bir ekiple birleştiriyor. Akdeniz mutfağının lezzetlerini geleneksel misafirperverlik anlayışıyla harmanlayan MSC Cruises deniz yolculuğunu mükemmel bir deneyime dönüştürüyor.

Gemi AdıYolcuKabinPersonel
Armonia2679976721
Divinia434517511338
Fantasia436316371730
Lirica1921962721
Magnifica322312591038
Meraviglia571422442000
Musica322312751014
Opera21501071728
Orchestra322312751054
Poesia322310391275
Preziosa434517511388
Sinfonia2679980721
Splendida436316371370