Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Costa Cruises

Akdeniz, Kuzey Avrupa, Karayipler, Orta Amerika, Güney Amerika, Dubai, Uzak Doğu'da 4 yıldız kalitesinde servis veren italyan gemi firması.

Costa Cruises Muhteşem ve en son teknolojinin kullanıldığı tesisleriye dünyanın en büyük ve en yeni filolarından birine sahip olmakla kalmıyor dünyada nerdeyse diğer tüm cruise şirketlerinden daha çok yere gidiyor.

Bu başarı yolculara nereye isterlerse oraya gitme özgürlüğü vermekte ve günde 24 saat haftada 7 gün sunulan mükemmel hizmetin tadını çıkarma şansı tanımaktadır.

Gemi AdıYapım YılıUzunlukYolcuKabinPersonel
Costa Diaderma20141004377218861253
Costa Fascinosa2012951301415071100
Costa Favolosa2011951301415071100
Costa Delisioza2010965226011301050
Costa Pasicifica2009951301415071050
Costa Luminosa2009965226011301050
Costa Serena2007951301415071068
Costa Magica2004893325015071068
Costa Med200396421141057920
Costa Fortuna2003893270813541068
Costa Atlantica200096422101105902
Costa neo Riviera 19997091248624670